sukienki ślubne Azja

Azjatyckie kreacje ślubne – sukienki w egzotycznym wydaniu

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Mam nadzieję, że będzie to rok, w którym uporacie się z przygotowaniami ślubnymi, znajdziecie wymarzone sale i sukienki, no – a przynajmniej partnera. ;)

Nowy Rok zaczynamy od poszerzania horyzontów, bo w taki mróź dużo chętniej myśli się o egzotycznych krajach, wyjątkowych krajobrazach, a przede wszystkim UPALNEJ pogodzie. Jak w takich warunkach panna młody szykują się do ślubu?

Obejrzyjcie poniższy filmik i sprawdźcie czym różni się kreacja z Wietnamu od tej z  Korei, a przede wszystkim zwróćcie uwagę na niezwykłe stroje indyjskie. Nie wszystkie podchodzą pod kategorię „sukienki”, ale na pewno stanowią porcję wyjątkowej inspiracji – w zgodzie z najnowszymi trendami i wykraczaniu poza ogólnie przyjętą biel ślubnego stroju.

Jako absolwentka orientalistyki polecam z całego serca! <3

Autorstwa oczywiście Buzzfeed :)

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *