Black Friday – nowości dla panien młodych!

Black Friday to jedna z tych amerykańskich tradycji, które nijak się mają do naszych realiów, ale i tak wszyscy się w nie angażują. Coż, nie mogłam być gorsza i postanowiłam również wziąć udział w zniżkowej akcji!

Trzymajcie się, bo teraz wydaje mi się, że nieźle zaszalałam. Cała akcja obejmuje:

  • darmową dostawę
  • zniżki na poradnik w druku i w wersji cyfrowej
  • przedsprzedaż Zestawu Panny Młodej
  • dostęp do bonusowej publikacji cyfrowej Trendy 2019do każdego zamówienia i dla wszystkich dotychczasowych czytelniczek!

Ufff, ile emocji! Ale po kolei:

Promocja z okazji Black Friday potrwa do końca tego tygodnia (tak, tak – do niedzieli, nie do piątku ;) i obejmuje wszystkie pozycje w sklepi!. Oznacza to, że taniej kupicie poradnik drukowany i w formie e-booka, a także Zestaw Panny Młodej! W dodatku za wysyłkę nie zapłacicie zupełnie NIC! Zapraszam was serdecznie, sprawdźcie same na stronie poradnika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza tym do każdego zamówienia otrzymasz bonus: dostęp do stworzonego przeze mnie zestawienia Trendy 2019. Znajdziesz w nim wszystko, co powinnaś wiedzieć o najnowszych modach i tendencjach, które zapanują na weselach w przyszłym roku. Oficjalna premiera przewodnika to 3 grudnia 2018, ale koniecznie skorzystaj z okazji już dziś – otrzyma go każda czytelniczka, która do tej pory zamówiła poradnik! Tak tak, jeśli nawet masz już moją książkę od jakiegoś czasu, przewodnik trafi również do ciebie! Wierzę, że pomoże niejednej pannie młodej podjąć ostateczną decyzję dotyczącą stroju, stylu wesela, kolorystyki dekoracji i temu podobnych rzeczy. :)

Na koniec zostawiłam najlepsze, czyli moje wypieszczone dzieciątko, które niebawem ujrzy światło dzienne – Zestaw Panny Młodej! Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebuje nowoczesna (i dobrze zorganizowana!) panna młoda! Poradnik „Zaplanuj wymarzone wesele” w wersji drukowanej ORAZ cyfrowej do czytania o każdej porze i w każdych warunkach. Przewodnik Trendy 2019w którym zawarte są najważniejsze tendencje przyszłego sezonu – taki sposób na to, żebyś mogła zajrzeć w przyszłość! A która panna młoda by tego nie chciała, hm? :) Swoje pomysły, inspiracje, a potem już konkretne terminy i kontakty możesz zapisać w poręcznym notatniku panny młodej, używając do tego uroczego ołówka #zaplanujwymarzonewesele. A gdy już wyczerpana całym dniem pracy, obeznana i trendami i z notatnikiem pełnym pomysłów dotrzesz do domu, czeka na ciebie dostęp do sekcji Dodatki, w której stale pojawiają się nowe artykuły!

Zestaw prezentuje się tak:

W skład zestawu wchodzą:

• Poradnik „Zaplanuj wymarzone wesele” w wersji drukowanej (miękka oprawa, 148 stron). Egzemplarz z autografem.

• Poradnik „Zaplanuj wymarzone wesele” w wersji elektronicznej w formacie PDF, MOBI, EPUB.

• Notatnik Panny Młodej – 160 stron w formacie A5, kremowy papier w linię, zakładka-tasiemka i elastyczna zamknięcie na gumkę.

• Różowy ołówek z gumką.

• Przewodnik Trendy 2019 w wersji elektronicznej.

• Dostęp do Dodatków – materiałów do pobrania i artykułów poszerzających wiedzę z poradnika.

Cena zestawu to 109 zł. Tym bardziej korzystajcie z okazji, bo Black Friday sprawił, że obecnie możecie zamówić go za 79 zł! Uważam, że zestaw to świetny prezent dla koleżanki, ale też bardzo konstruktywny prezent, który możesz zrobić sobie samej. Zajrzyj na stronę i wybierz swój zestaw – promocja nie trwa wiecznie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *