Dla kogo są targi ślubne?

Odpowiedź wydaje się oczywista – dla państwa młodych. Zaręczyny rzadko trwają tak długo, aby można z roku na rok w nieskończoność przekładać swoją pierwszą wizytę na targach. Zamiast się zastanawiać, co tam takiego się czai, zbierz się w sobie i ruszaj na targi!

Sezon ślubny w zasadzie skończony, co oznacza, że przyszedł czas na wszelkiego rodzaju targi ślubne. Kto miał wziąć ślub, ten wziął, a kto się zaręczył, właśnie planuje swoją ceremonię. Na targach ślubnych czekają dziesiątki wystawców gotowych oświecić niepewnych i doradzić niezdecydowanym, wszystko w jednym miejscu i o jednej porze specjalnie dla ciebie. Czy to dziwne, że tak często słyszę pytanie „czy warto?”?

Na targi ślubne warto się wybrać jeśli jesteś jedną z dwóch rodzajów panien młodych: zupełnie zieloną albo w 100% zdecydowaną. W tym pierwszym wypadku masz szansę zorientować się co nieco w ślubnych zwyczajach, których nie znałaś i możliwościach, jakie oferuje nasz rynek. Naprawdę istnieją dziewczyny, które ostatni raz były na weselu w zeszłym stuleciu, a nowoczesne przyjęcia kojarzą wyłącznie z amerykańską telewizją. Im wizyta na targach otworzy oczy i pozwoli bardziej świadomie rozpocząć planowanie. Poznają całe spektrum usług, najnowsze trendy, ślubną modę i konkretne marki. Dzięki temu po prostu łatwiej będzie im sprecyzować, czego oczekują po dniu swojego ślubu.

Drugi rodzaj panien młodych, to te, które etap ślubnych marzeń mają już za sobą – teraz w dłoni dzierżą konkrety. Dobrze znają rynek, orientują się w cenach i różnorodności usług, a na targi wybierają się w jasno określonym celu. Takie akcje skupiają w jednym miejscu tysiące narzeczonych, a wystawcy chętnie korzystają ze znanej (i bardzo skutecznej) techniki przyciągnięcia do siebie klientów i po prostu oferują zniżki. Podpisanie umowy na targach wiąże się z niższą ceną albo wartościowym bonusem. Świadome panny młode dobrze o tym wiedzą, znają listę wystawców i cenę biletu wstępu umiejętnie przekują na dużo tańsze obrączki albo zniżkę na usługi fotografa.

Jeśli chcecie wybrać się na targi w swojej okolicy, koniecznie zajrzyjcie do mapki na której zaznaczyłam zapowiadane na ten sezon imprezy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *