Ekstremalne Przypadki: kwiaty na zimowy ślub

Przypadek: Zawsze marzyłam o zimowym ślubie, uważam, że nic nie zastąpi atmosfery, jaką tworzy biały puch śniegu. Jednak przy okazji ostatnich wydatków pojawił się problem: kwiaty, a raczej ich cena. Zastanawiam się nad tym, aby kwiatami udekorować tylko nasz stół, a na pozostałe przygotować inne ozdoby. Czy jest coś, co zastąpi kwiaty na weselu? Chcę ściąć chociaż część kosztów. (Magda S.)

Jeżeli faktycznie chcesz zastąpić czymś kwiaty, powinnaś wybrać dekoracje, które w kształcie i formie będą je przypominać. Czyli najlepiej znaleźć wysokie ozdobne naczynia albo postawić na kolory. Nie wiem jaką kolorystykę wybrałaś, więc podam ogólne przykłady.

Świece – to mój ulubiony pomysł, bo są nie tylko dekoracją, ale tworzą też nastrój. A niedopałki po weselu możesz wykorzystywać jeszcze latami. :) Wybierz albo wysokie, ozdobne świeczniki, albo postaw na ilość, aby całe pomieszczenie wypełnił migotliwy blask!

kwiaty wesele

www.edmontonweddingplace.com

kwiaty wesele

www.edmontonweddingplace.com

Gałęzie – nie muszą być prawdziwe (może znajdziesz jeszcze na wyprzedaży resztki ozdób świątecznych), chodzi o kształt, wielkość i skojarzenie – gałęzie-drzewa-kwiaty. Zastanów się nad farbą w spraju albo brokatem, a efekt będzie wspaniały! Dodatkowo możesz pozawieszać na nich małe ozdoby i stworzyć takie mini-drzewka.

gałęzie ślub

eventsbyelefante.com

kwiaty wesele

en.paperblog.com

Pompony – potrzebujesz czegoś, co wygląda jak kwiaty, czyli małe kolorowe kulki. Pompony nadają się idealnie do dekoracje dużych stołów, np. słodkiego bufetu. A cena naprawdę bezkonkurencyjna!

kwiaty wesele

bridalmusings.com

kwiaty wesele

weddingbuffet.net

Powodzenia i czekam na zdjęcia dekoracji! :)

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych! Dowiedz się więcej »

Comments 1

  1. Pingback: DIY – pompony na wesele - Weselne Przypadki – Justyna Kościelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *