Ekstremalne Przypadki: nieudana fryzura ślubna

Przypadek: Byłam świadkową na ślubie siostry i straciłam zaufanie do ludzi przez fryzjerkę, która robiła jej fryzurę. Ślub był w miejscowości, z której pochodzi pan młody i siostra znalazła fryzjerkę przez internet – nie chodzi o to, że problemem była zupełnie nieudana fryzura ślubna, tylko siostra prosiła o coś całkiem innego! A została z niepasującą jej fryzurą i popsutym humorem. Oczywiście było już za późno na zmianę. Co można w takiej sytuacji zrobić? Nie chcę takich nerwów i stresu w dniu swojego ślubu! (Monika S.)

Przede wszystkim jesteś w o tyle lepszej sytuacji, że podobnego problemu nie musisz rozwiązywać – możesz mu zapobiec! Kluczem do uniknięcia większości stresujących ślubnych nieprzyjemności jest odpowiednie planowanie. Dla ciebie będzie to oznaczać przemyślany wybór fryzjerki i spotkanie na uczesanie próbne.

Błędem siostry nie było znalezienie fryzjerki przez internet – nie pomyślała o umówieniu się na fryzurę próbną. Wiem, że gdy ślub jest dopiero za pół roku i wszystkie wydatki powoli się nawarstwiają, łatwo zrezygnować z płacenia za próbne uczesanie. Ale uwierz mi, że jest ono kluczowe, bo nieudana fryzura ślubna każdemu skutecznie popsuje humor!  Nawet jeśli znasz fryzjerkę, nawet jeśli masz 1000 zdjęć wymarzonego uczesania – jeśli coś się nie uda przy próbie, zawsze będziesz mieć szansę na zmianę. Może się przecież okazać, że to twoja wymarzona fryzura jest problemem, bo po prostu nie wyglądasz w niej najlepiej.

W dniu ślubu z nieudaną fryzurą można zrobić niewiele. Oczywiście przede wszystkim jest opcja poproszenia fryzjerki o zmianę – no ale ile osób się na to zdecyduje? I ilu pannom młodym wystarczy czasu?  Zwykle wracasz do domu, przeglądasz się w lustrze i dopiero popadasz w rozpacz, ewentualnie licząc na zdolności ciotek lub mamy, które przecież nie są do całej operacji przygotowane (brakuje lakieru, wsuwek, suszarki itd.). Lepiej takiej sytuacji uniknąć – umów się na fryzurę próbną!

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych! Dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *