Ekstremalne Przypadki: nieudana fryzura ślubna

Przypadek: Byłam świadkową na ślubie siostry i straciłam zaufanie do ludzi przez fryzjerkę, która robiła jej fryzurę. Ślub był w miejscowości, z której pochodzi pan młody i siostra znalazła fryzjerkę przez internet – nie chodzi o to, że problemem była zupełnie nieudana fryzura ślubna, tylko siostra prosiła o coś całkiem innego! A została z niepasującą jej fryzurą i popsutym humorem. Oczywiście było już za późno na zmianę. Co można w takiej sytuacji zrobić? Nie chcę takich nerwów i stresu w dniu swojego ślubu! (Monika S.)

Przede wszystkim jesteś w o tyle lepszej sytuacji, że podobnego problemu nie musisz rozwiązywać – możesz mu zapobiec! Kluczem do uniknięcia większości stresujących ślubnych nieprzyjemności jest odpowiednie planowanie. Dla ciebie będzie to oznaczać przemyślany wybór fryzjerki i spotkanie na uczesanie próbne.

Błędem siostry nie było znalezienie fryzjerki przez internet – nie pomyślała o umówieniu się na fryzurę próbną. Wiem, że gdy ślub jest dopiero za pół roku i wszystkie wydatki powoli się nawarstwiają, łatwo zrezygnować z płacenia za próbne uczesanie. Ale uwierz mi, że jest ono kluczowe, bo nieudana fryzura ślubna każdemu skutecznie popsuje humor!  Nawet jeśli znasz fryzjerkę, nawet jeśli masz 1000 zdjęć wymarzonego uczesania – jeśli coś się nie uda przy próbie, zawsze będziesz mieć szansę na zmianę. Może się przecież okazać, że to twoja wymarzona fryzura jest problemem, bo po prostu nie wyglądasz w niej najlepiej.

W dniu ślubu z nieudaną fryzurą można zrobić niewiele. Oczywiście przede wszystkim jest opcja poproszenia fryzjerki o zmianę – no ale ile osób się na to zdecyduje? I ilu pannom młodym wystarczy czasu?  Zwykle wracasz do domu, przeglądasz się w lustrze i dopiero popadasz w rozpacz, ewentualnie licząc na zdolności ciotek lub mamy, które przecież nie są do całej operacji przygotowane (brakuje lakieru, wsuwek, suszarki itd.). Lepiej takiej sytuacji uniknąć – umów się na fryzurę próbną!

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych! promo code casino double down

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *