Ekstremalne Przypadki – Różowy ślub

Przypadek: Moim ulubionym kolorem jest różowy – nie wyobrażam sobie ślubu bez niego! Narzeczony nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do mojego pomysłu na ślubną paletę… Czy różowy naprawdę nadaje się tylko do sesji ślubnych, czy można go wykorzystać na prawdziwym weselu? (Dominika)

To prawda, że różowy jednoznacznie kojarzy się z cukierkowym przesytem słodyczy a la Paris Hilton. Ale wszystko zależy od towarzystwa, w jakim go przedstawisz narzeczonemu! Spójrz na zdjęcie powyżej – róż i czerwony w wydaniu „klasycznym”, czyli odtwarzającym wszelkie stereotypowe znaczenia przypisywane tym kolorom. A przecież oddzielnie wyglądają zupełnie inaczej!

Spróbuj zestawić różowy z ciemnymi, nieco bardziej „szlachetnymi” kolorami, takimi jak granat, ciemny brąz, bordo lub butelkowa zieleń. Trochę złota również nie zaszkodzi. Niech róż stanowi tło dla innych barw albo akcent przy stonowanych odcieniach. Stanie się eleganckim dodatkiem, zamiast bawić gości jako wybór typowy dla małej dziewczynki. Nie poddawaj się więc i zawalcz o dobre imię różu!

różowy ślub

onefabday.com

różowy ślub

betsywhite.com

różowy ślub

sweetandlovelylife.com

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych! Dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *