gwiezdne wojny ślub

Gwiezdne Wojny w ślubnym wydaniu

Gwiezdne Wojny jako temat przewodni ślubu i wesela? Subtelne detale i luźne nawiązania pomogą ci stworzyć nastrój romantycznej elegancji, zamiast komiksowego kiczu.

Hasło Gwiezdne wojny i ślub? U połowy z was słyszę już jęki zwątpienia, u drugiej połowy okrzyki zachwytu. Najpierw test: czy wasze pierwsze skojarzenie też było takie?

gwiezdne wojny ślub

Zdjęcie z hellomysweet.com

A okazuje się, że naprawdę można inaczej! Ta panna młoda postanowiła połączyć swoją pasję do Gwiezdnych Wojen i zamiłowanie do prostej elegancji. Moim zdaniem efekt osiągnięty na 110%!

ślub gwiezdne wojny

gwiezdne wojny ślub

ślub gwiezdne wojny

Jest różnica, prawda? Sekcje przy stołach mają odpowiednie oznaczenia, ale dekoracje nawiązują raczej do pustynnych klimatów dzieciństwa Luke’a, niż do faktycznych międzygalaktycznych walk.

starwars-wedding-02

Papeteria? Proszę bardzo! Raz jeszcze subtelne nawiązania, zamiast oficjalnego fontu produkcji i elegancki minimalizm w miejsce komiksowej feerii barw.

gwiezdne wojny ślub

Spokojnie, były też bardziej zdecydowane odniesienia. Oczywiście nie mogło na ślubie zabraknąć szturmowców Imperium – dali się nawet namówić na sesję zdjęciową z młodą parą. A zwróciłyście uwagę na fryzury dziewczynek? Rewelacja!

gwiezdne wojny ślub

I jako piękny bonus Darth Vader w roli ojca. Nie, chwila – ojciec w roli Darth Vadera. Tak czy inaczej świetny sposób na oryginalny pierwszy taniec!

gwiezdne wojny ślub

Uważam, że całe przedsięwzięcie jest wspaniałym dowodem na to, że motyw przewodni ślubu i wesela może być naprawdę dowolny. Przy odrobinie wysiłku uda się go wykorzystać nie rezygnując z nastroju właściwego ślubnej uroczystości. A może któraś z was uczestniczyła w podobnym przedsięwzięciu? Chętnie zobaczę zdjęcia! :)

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony greenweddingshoes.com – a jest ich znacznie więcej!

Więcej tekstów:

Kiedy jest za późno na zmianę weselnych planów?... Martwisz się, że z niczym nie zdążysz przed ślubem, presja czasu wydaje się nie do zniesienia, a cały czas przypominasz sobie o kolejnych rzeczach, kt...
Ślub w Halloween Halloween zbliża się wielkimi krokami i choć zdecydowanie nie jest to polskie święto, każdy wydaje się je obchodzić. Niektórzy chodzą na szalone przeb...
Niezbędnik Panny Młodej Twoje starania i przygotowania nieuchronnie prowadzą do dnia ślubu, kiedy wszystko musi być po prostu idealne i nie ma miejsca na potknięcia ani wpadk...
Różowe włosy do ślubu Dobrze wiecie jak wiele czasu potrafi poświęcić panna młoda na wybór odpowiednich dodatków i biżuterii. Włosy w kolorach tęczy stanowią taki właśnie w...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *