gwiezdne wojny ślub

Gwiezdne Wojny w ślubnym wydaniu

Gwiezdne Wojny jako temat przewodni ślubu i wesela? Subtelne detale i luźne nawiązania pomogą ci stworzyć nastrój romantycznej elegancji, zamiast komiksowego kiczu.

Hasło Gwiezdne wojny i ślub? U połowy z was słyszę już jęki zwątpienia, u drugiej połowy okrzyki zachwytu. Najpierw test: czy wasze pierwsze skojarzenie też było takie?

gwiezdne wojny ślub

Zdjęcie z hellomysweet.com

A okazuje się, że naprawdę można inaczej! Ta panna młoda postanowiła połączyć swoją pasję do Gwiezdnych Wojen i zamiłowanie do prostej elegancji. Moim zdaniem efekt osiągnięty na 110%!

ślub gwiezdne wojny

gwiezdne wojny ślub

ślub gwiezdne wojny

Jest różnica, prawda? Sekcje przy stołach mają odpowiednie oznaczenia, ale dekoracje nawiązują raczej do pustynnych klimatów dzieciństwa Luke’a, niż do faktycznych międzygalaktycznych walk.

starwars-wedding-02

Papeteria? Proszę bardzo! Raz jeszcze subtelne nawiązania, zamiast oficjalnego fontu produkcji i elegancki minimalizm w miejsce komiksowej feerii barw.

gwiezdne wojny ślub

Spokojnie, były też bardziej zdecydowane odniesienia. Oczywiście nie mogło na ślubie zabraknąć szturmowców Imperium – dali się nawet namówić na sesję zdjęciową z młodą parą. A zwróciłyście uwagę na fryzury dziewczynek? Rewelacja!

gwiezdne wojny ślub

I jako piękny bonus Darth Vader w roli ojca. Nie, chwila – ojciec w roli Darth Vadera. Tak czy inaczej świetny sposób na oryginalny pierwszy taniec!

gwiezdne wojny ślub

Uważam, że całe przedsięwzięcie jest wspaniałym dowodem na to, że motyw przewodni ślubu i wesela może być naprawdę dowolny. Przy odrobinie wysiłku uda się go wykorzystać nie rezygnując z nastroju właściwego ślubnej uroczystości. A może któraś z was uczestniczyła w podobnym przedsięwzięciu? Chętnie zobaczę zdjęcia! :)

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony greenweddingshoes.com – a jest ich znacznie więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *