#IDOWARSZAWA czyli spotkanie blogerów!

Najlepsze prezenty, to wcale nie rzeczy, tylko wspomnienia wspaniałych wydarzeń, które zostaną z nami na zawsze. Taki właśnie prezent przygotowali dla nas Maciek i Magda ze Zrób Swój Ślub organizując kolejne – już trzecie! – spotkanie blogerów ślubnych. Nie zabrakło chyba niczego – były naprawdę ciekawe prelekcje, szalone dyskusje, świetny program no i oczywiście niesamowita atmosfera! Czy wspominałam, że Maciek i Magda dopiero co zostali rodzicami? Nie wiem jak znajdują na wszystko czas i energię!

img_0201

Zostaliśmy przyjęci przez Kasię i Karolinę w ich Showroomie Ksis. Dziewczyny, jeśli jeszcze tam nie byłyście – najwyższa pora! Salon jest na Czorsztyńskiej i z centrum dojedziecie bezpośrednim tramwajem. Odwiedziny u nich to prawdziwa przyjemność, strasznie się cieszę, że w końcu udało mi się do nich zajrzeć! Poza tym, że samo miejsce urządzone jest przepięknie, zostało specjalnie dla nas udekorowane! Święta zdecydowanie zapukały już do drzwi :) Największą atrakcją są jednak oczywiście buty i te wyjątkowe cudeńka, które czekają na wszystkich w Ksis – no same powiedzcie! Pamiętajcie też, że dziewczyny otworzyły sklep online, jeśli więc nie wybieracie się w najbliższych miesiącach do Warszawy, zostaje shopping internetowy.

img_0205

Zrobiła na mnie wrażenie też prelekcja Kasi Pyrchały o fotografowaniu samrtfonem. Wszyscy poczuliśmy po niej ambicję, aby uświetnić swoje zdjęcia i popracować nad techniką. Okazuje się bowiem, że zdjęcia robione telefonem też mogą wychodzić nie tylko artystycznie, ale profesjonalnie. Oczywiście szczerze wątpię, żebym kiedyś dotarła do poziomu Kasi, ale na pewno zarazila nas sporą porcją zdrowego entuzjazmu!

img_0197

Słuchaliśmy też o najbardziej niezwykłych miejscach na urządzenie wesela i żałuję, że każda z was nie mogła usłyszeć tego, o czym mówiła Gabrysia Nikiel. Jeśli wymarzyłyście sobie konkretną wizję idealnego wesela, naprawdę warto o nią zawalczyć. Oczywiście nierzadko wymaga to dużego nakładu pracy, cierpliwości i energii, ale efekt na pewno będzie wart wszystkich starań. Aż żałuję, że do wiosny jeszcze tyle czasu, bo Gabrysia roztoczyła przed nami romantyczną wizję przyjęć w ogrodach, lasach, na łąkach, a nawet w jurcie!

img_0211

O powodzeniu realizacji takiej wizji idealnego wesela poza samym miejscem na pewno decydują detale. I tu na scenę weszła firma Jaka Cards ze swoimi… no coż, ze swoim wszystkim. Zajmują się nie tylko wyjątkowo pięknymi zaproszeniami ślubnymi i resztą papeterii, ale też ogółem dekoracji przyjęć weselnych. Najlepsze jest to, że prowadzą również wypożyczalnię, w której możecie zdobyć wymarzone cudeńka tylko na czas wesela, a potem z czystym sumieniem oddać i więcej już nie zastanawiać się, co zrobić z 200 drewnianymi winietkami. Ceny są naprawdę przystępne i uwierzcie mi na słowo, że dla wielu osób to jest najlepsze rozwiązanie. Poza tym dziewczyny są super-profesjonalne i naprawdę widzą co robią. Wspominałam, że dostaliśmy prezenty? Oczywiście z logo danego bloga :)

img_0214

Już zdążyłyście zachwycić się wszystkimi wypiekami ze zdjęć? Przygotowała ze janka z Cukierni Pianka – uwierzcie mi, że smakowały co najmniej tak dobrze, jak wyglądały! Od niej usłyszeliśmy nieco więcej o kreatywnym przygotowaniu słodkiego stołu i czuję, ze pod tym względem byśmy się świetnie dogadały. Jance kreatywności pod żadnym względem nigdy nie brakuję i jest w stanie stworzyć starnne dekoracje w dosłownie dowolnym stylu. Za pomocą czego? Dosłownie wszystkiego – od papierowych kubeczków zaczynając na rodowych skarbach ze strychu kończąc. A wierzcie mi, że efekt wygląda zawsze w 100% profesjonalnie!

img_0200

Maciek i Magda mieli nie tylko świetny pomysł na takie spotkanie, ale też podziwu godną energię do jego organizacji. Było po prostu idealnie! Nie mogę się doczekać kolejnej edycji :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *