kolory na ślub

Kolory na ślub w Święta

Okres świąteczny kojarzy się ze specyficznym nastrojem, ale też z określoną kolorystyką. Kolory na ślub planowany w tym czasie są nieco ciemniejsze i bardziej nasycone niż w inne pory roku, ale przede wszystkim musi im towarzyszyć odpowiednia ilość brokatu, połysku i złota. Kojarzące się trochę z zimowym lasem, trochę ze świątecznym stołem, tworzą paletę bardzo dostojną i elegancką.

Oczywiście w pierwszej kolejności pomyślałaś pewnie o czerwonym i zielonym – punkt za właściwe skojarzenie. Jeśli jednak nie chcesz, żeby goście spodziewali się zobaczyć pana młodego w stroju Mikołaja, zamiast w garniturze, postaraj się stonować nieco te barwy. Niech będzie to ciemna, butelkowa zieleń i bordowy lub wiśnia zamiast odblaskowej czerwieni. Najłatwiej będzie Ci stworzyć stonowaną paletę, jeśli wybierzesz tylko jedną z tych barw – kolory na ślub, zwłaszcza z końca i początku roku, nie powinny być zbyt jaskrawe. Z dodatkiem złota i brokatu stworzą subtelny świąteczny nastrój i wywołają jednoznaczne skojarzenia, a nikt nie będzie miał poczucia, że po prostu wykorzystałaś resztki ozdób z choinki.

Która paleta najładniejsza? Dla mnie zieleń+złoto zawsze są hitem, jeśli chodzi o kolory na ślub!

kolory na ślub kolory na ślub kolory na ślub kolory na ślub kolory na ślub

Zdjęcia pochodzą z FabMood i OneFabDay.

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *