justyna koscielska wesele

Magazyn Wesele: jak dzielić koszta wesela?

Znów nadszedł ten czas – kolejny artykuł na stronie Magazynu Wesele. Bo najlepsze decyzje można podjąć, gdy zna się pełen wachlarz możliwości. A organizacja wesela jest tego idealnym przykładem. 

Bardzo się na Weselnych Przypadkach zrobiło ostatnio finansowo. Pisałam o tym, jak oszczędzić na weselu, a najnowszy wpis na portalu Magazynu Wesele poświęcony jest podziałowi kosztów weselnych. Chyba uznam, że pieniądze nie są jednak najważniejsze i zamknę ten temat :)

justyna koscielska wesele

Fot. Marcin Chimiczewski/EPENA.PL

A tymczasem? Jeśli jeszcze nie omawialiście weselnych finansów i nie do końca wiesz jak powinnaś się zachować, koniecznie przeczytaj moje rady – mam nadzieję, że pomogą ci znaleźć rozwiązanie. Przede wszystkim jednak pamiętaj, że najskuteczniejszą taktyką okaże się ta dobrana indywidualnie do waszej sytuacji. Nie oglądaj się na przyjaciółki i sposoby, w jakie „od zawsze się robiło”. Podział kosztów weselnych to podstawa, na której można budować dalsze ustalenia. Dlatego tak ważne jest, abyście od początku wiedzieli, na czym stoicie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *