Moda oskarowa – różowe suknie ślubne 2019

Noc oskarowa za nami, a skoro emocje trochę opadły czas przyjrzeć się bliżej sukniom prezentowanym na tym wyjątkowym czerwonym dywanie. A może zastanawiacie się, czy moda oskarowa wpływa na trendy ślubne? Cóż, nie zdziwcie się, jak w tym roku wszędzie będziecie widzieć różowe suknie ślubne. :)

Tak naprawdę moda oskarowa jest raczej wypadkową trendów zapowiadanych i tych, które już do nas dotarły. Pokazuje też, które tendencje najłatwiej wykorzystać i wkomponować w swój strój. A ponieważ panie przybywają w kreacjach wieczorowych, ich wygląd jest bardzo bliski stylizacjom panien młodych. I tak różowe suknie na Oskarach umacniają zapotrzebowanie na różowe suknie ślubne w następnych miesiącach.

Z tegorocznymi kreacjami mam jeden problem – żadna mi się nie podoba. Doceniam oczywiście kolory – od intensywnej fuksji po romantyczny pudrowy róż i trzymam się zdania, że panny młode w tym roku będą wybierać te odcienie do swoich ślubnych kreacji. Ale nie widziałam na czerwonym dywanie żadnej sukni, której krój lub odcień podkreślałby wdzięki właścicielki.

Jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że żadna z tych kreacji nie wygląda korzystnie. W żadnym wypadku nie uważam się za znawcę mody, ale same przyznacie mi rację, że każda z sukien wygląda na niedopracowaną. Jak nie ma akurat nadmiaru tiulu, to krój wydaje się wzięty z kosmosu, jak nie przypomina bezkształtnej masy, to z kolei kolor w ogóle nie pasuje do karnacji aktorki.

I to chyba największa lekcja, jaką tegoroczne panny młode powinny wynieść z oskarowego czerwonego dywanu: trendy to nie wszystko. Różowe suknie ślubne będą w modzie, ale musisz dopilnować aby wybrana kreacja pasowała do ciebie, twojej figury, karnacji i upodobań, a nie bez wahania brać pierwszą lepszą sukienkę z wieszaka.

A jeśli w swoim związku nie jesteś jedyną miłośniczką różowego, na koniec przedstawiam jeszcze róż w wersji dla panów, a w zasadzie dla par, czyli Jason Mamoa i Lisa Bonet. To jak, przekonałam was? ;)

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Oskarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *