Moja nowa książka: Zaplanuj wymarzone wesele

Książka Zaplanuj wymarzone wesele to efekt długich miesięcy pracy, ale przede wszystkim kolejnych lat doświadczeń w branży ślubnej. Świeżo upieczone narzeczone zalewane są tsunami inspiracji z Pinteresta i sesji zdjęciowych, nieraz mających niewiele wspólnego z rzeczywistością, realiami naszego rynku i możliwościami finansowymi młodych par. Poza tym co i rusz trafiam na poradniki będące przedrukami tekstów zagranicznych (głównie amerykańskich), które reklamuje się jako odpowiedź na dylematy polskich panien młodych, a które tylko jeszcze bardziej mącą im w głowach.

Chciałam więc stworzyć kompendium przedślubnej wiedzy, która jasno wytłumaczy, jak to tak naprawdę jest z tym planowaniem wesela w Polsce.

Tytuł i zamysł

Pełen tytuł poradnika to Zaplanuj wymarzone wesele. Poradnik dla niecierpliwych narzeczonych i zabieganych panien młodych. Ufff, długo nad nim myślałam. ;) Zależało mi na tym, aby panna młoda tkwiąca w centrum chaosu, w jaki potrafi się zmienić planowanie wesela, znalazła w poradniku wsparcie, a jego przeczytanie nie było kolejnym wyzwaniem do odhaczenia z listy zadań. Mam nadzieję, że książka będzie świetną weekendową lekturą – w sam raz, by zacząć ją czytać w piątek po pracy, a w poniedziałek mieć już konkretną wizję wymarzonego wesela, listę priorytetów i jasny plan działania. Nie chciałam tworzyć ślubnej encyklopedii ani też kolorowego zbioru zdjęć z rzadka przetykanego jednym-dwoma zdaniami luźnych sugestii, tylko poradnik pełen konkretnej wiedzy, przykładów, sztuczek i wskazówek. I taka jest książka Zaplanuj wymarzone wesele.

Co jest w środku?

Poradnik przeprowadzi cię krok po kroku przez kolejne etapy planowania ślubu i wesela. Wszystkie etapy są od siebie zależne i nieraz będziesz musiała robić kilka rzeczy jednocześnie, ale to ważne, aby dostrzec w tym sens i logikę (i na przykład nie próbować rezerwować sali przed wyborem daty ślubu ani nie startować z zakupem dekoracji przed decyzją o stylu i kolorystyce wesela). Rozdziały rozszerzone są o specjalne sekcje opisujące konkretne wyzwania, przed którymi przyjdzie ci stanąć: takie jak wybranie świadkowej albo zorganizowanie transportu i noclegu gości. Znajdziesz też przestrogi przed rozwiązaniami najgorszymi z możliwych – a często kryją się one niepozornie wśród innych, dużo lepszych opcji. Niemal jedną trzecią książki zajmują dodatki, w które powinna uzbroić się każda panna młoda, m.in. wzór budżetu ślubnego, umowy z usługodawcą, listy zaproszonych gości i harmonogramu dnia ślubu. Dla osób, które kupią książkę, będą one dostępne również w formie cyfrowej.

Jak zdobyć książkę?

Książka Zaplanuj wymarzone wesele ma swoją oficjalną stronę, którą szczerze polecam. Premiera odbędzie się 8 sierpnia 2018 roku, ale dwa tygodnie wcześniej – już 23 lipca – ruszy przedsprzedaż. Poradnika nie znajdziecie w księgarniach stacjonarnych ani żadnych innych punktach sprzedaży. Najwygodniej złożyć zamówienie i spokojnie czekać, aż kurier przywiezie paczkę :)

Garść faktów:

  • książka ma 148 stron w wygodnym formacie B5,
  • w środku znajdziesz 15 rozdziałów,
  • 8 tematów jest rozszerzonych o dodatki zebrane na końcu książki,
  • po zakupie poradnika zyskasz dostęp do edytowalnych tabel, rozpisek i harmonogramów pokazanych w książce,
  • treść uzupełniają ramki “Najgorsze rozwiązanie z możliwych” i  sekcje “Dlaczego to takie trudne?”,
  • książka będzie dostępna w sprzedaży jedynie przez internet.

Zobacz oficjalną stronę książki »

Premiera już 8 sierpnia 2018 roku!

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *