O czym pamiętać w dniu ślubu?

Zastanawiasz się, czy po tych całych ślubnych przygotowaniach i ciężkiej pracy włożonej w planowanie wesela jest jeszcze coś, co może cię zaskoczyć? Oczywiście, że jest – zawsze znajdzie się kilka niespodzianek, które los wydawał się szykować specjalnie dla ciebie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że jesteś przygotowana pod każdym względem, zerknij na poniższą listę. Bo dzień ślubu to nie tylko suchy harmonogram kolejnych czynności, ale przede wszystkim święto dwóch zakochanych osób, od których każdy oczekuje dobrego humoru i energii do zabawy do białego rana. Skup się więc na tym, aby zadbać także o siebie – swoje samopoczucie i odpowiednie nastawienie. Dzięki temu zyskasz pewność, że po wszystkim pozostaną w pamięci same wspaniałe chwile!

O czym pamiętać w dniu ślubu:

  1. Zaplanuj przygotowania z zapasem – nigdy nie wiesz, czy po drodze nagły wypadek nie wstrzyma Ślubnej Machiny, a nawet 15 minut w tym dniu jest na wagę złota. Wątpię, aby spóźnienie uniemożliwiło wam zawarcie małżeństwa, ale będzie kosztować sporo nerwów i niepotrzebnego stresu. Każdą czynność zaplanuj z 10-minutowym zapasem. Tak na wszelki wypadek.
  2. Znajdź czas na jedzenie – to, że wieczorem planujesz szaloną imprezę nie oznacza, że przez cały dzień masz nic nie jeść. Nawet jeśli nie czujesz się głodna postaw sobie za punkt honoru zjedzenie kanapki, banana, jogurtu – omdlenia były romantyczne w XIX wieku, teraz to po prostu kłopot – przede wszystkim dla ciebie.
  3. I znajdź czas na picie! Przygotuj sobie półtoralitrową butelkę wody i dopilnuj, abyś przed wyjściem z domu wszystko wypiła. Woda jest niezwykle istotna, zwłaszcza jeśli nie posłuchałaś mojej poprzedniej rady.
  4. Ciesz się każdą chwilą – one mijają naprawdę szybko, a raczej nie ma szans, aby się powtórzyły. Czy patrzysz, jak mama przywdziewa swoją kreację, czy znalazłaś się na chwilę sam na sam ze wzruszonym ojcem – to właśnie te momenty są warte zapamiętania!
  5. Nie żałuj straconego czau. Jeśli czujesz rozczarowanie, że fotograf nie uchwycił jakiejś chwili lub nie udało ci się z kimś porozmawiać, za wszelką cenę wykorzystaj resztę wesela! Zamiast martwić się tym, co cię ominęło nie pozwól, aby sytuacja się powtórzyła – daj się porwać dobrej zabawie i skup na chwilach spędzonych z najbliższymi. Po to przecież organizujesz całe to przyjęcie!

Zdjęcie: Posterjack

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *