Ekstremalne Przypadki: Pierwszy taniec dla opornych

Przypadek: Nie planowałam pierwszego tańca, bo nie umiem, nie lubię i nie chcę. Narzeczony (który umie i lubi i chce) uważa, że to bardzo romantyczny symbol wejścia w nowe życie i im bliżej do ślubu, tym bardziej odczuwam, że coś stracę. Zostało 10 dni, a ja jednak chciałabym odtańczyć pierwszy taniec. Nie potrafię się poruszać, nie znam żadnych kroków i boję się, że po prostu się ośmieszę. Czy jest jakieś rozwiązanie? (Marta M.)

Zawsze jest jakieś rozwiązanie! O ile na opanowanie sztuki tańca na pewno warto poświęcić więcej niż tydzień, te ostatnie dni w tym przypadku po prostu muszą wystarczyć.

Przede wszystkim pamiętaj, że jesteś w dobrej sytuacji – do tanga trzeba dwojga, a piszesz, że twój narzeczony lubi i potrafi tańczyć. To już połowa sukcesu – nie tylko pomoże ci w nauce, ale poprowadzi i pokieruje na parkiecie! Twoje zadanie staje się dużo łatwiejsze, skoro chociaż jedno z was wie, co robi!

Kluczową kwestią jest wybór tańca. Wiele par pierwszy taniec traktuje niczym show z Tańca z Gwiazdami, ale nie staraj się z nimi konkurować! Najlepszy wyborem jest spokojny, elegancki, zawsze modny walc – nie musisz znać wyszukanych ruchów, narzeczony poprowadzi cię przez całą piosenkę, a melodia walca jest naprawdę romantyczna. Pozostaje kwestia doboru piosenki i możecie zaczynać próby! Na pewno zakończą się sukcesem.

Zdjęcie znalazłam na True Photography

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych! Dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *