Premiera: Zestaw Panny Młodej

Już od poniedziałku pierwsze Zestawy Panny Młodej trafią do czytelniczek! Baaaaardzo mi miło, że tyle z was zdecydowało się zamówić Zestaw w przedsprzedaży! Ty jeszcze swojego nie zamówiłaś?! Po pierwsze: no jak to?! ;) Po drugie: przyjrzyj mu się raz jeszcze, a na pewno się skusisz!

Zestaw składa się z kilku elementów, które możecie obejrzeć poniżej. Uważam, że całość stanowi rewelacyjne wsparcie panny młodej (i pary młodej też!), dzięki któremu zyska wszechstronne spojrzenie na organizację wesela, rzetelną wiedzę o wszelkich formalnościach, a także ogromną porcję motywacji do przygotowania całej imprezy po swojemu. Nie chodzi przecież o to, żeby wszystkie wesela wyglądały tak samo, prawda?

Zestaw Panny Młodej składa się z poradnika “Zaplanuj wymarzone wesele” w wersji drukowanej oraz cyfrowej, żebyś mogła go czytać o każdej porze, w każdych warunkach i w dowolnym towarzystwie. Przy czym książka jest z autografem niżej podpisanej! :)

Wszystkie swoje ślubno-weselne pomysły, na które wpadniesz podczas lektury, będziesz mogła zapisać w specjalnym notatniku panny młodej, przy czym jako bonus dodaję piękny, różowy, pełen pozytywnej energii ołówek #zaplanujwymarzonewesele. 

Zestaw Panny Młodej uzupełnia dostęp on-line do działu Dodatki, gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły z poradami dotyczącymi ślubnych formalności oraz do wyjątkowej cyfrowej publikacji Trendy 2019, w której zebrałam najważniejsze, najciekawsze i po prostu najfajniejsze mody przewidywane na przyszły sezon.

Bardzo jestem przejęta tym, że Zestaw Panny Młodej w końcu trafi do czytelniczek i po prostu nie mogę się doczekać premiery Trendów 2019! Zestaw pomoże ci stworzyć konkretny plan działania i ułożyć wizję wesela zgodną z twoim stylem i osobowością. A potem oczywiście wprowadzić wszystkie te pomysły w życie. Trzymam kciuki!

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Comments 1

  1. Pingback: Przewodnik Trendy 2019 – co to takiego? - Weselne Przypadki – Justyna Kościelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *