Przewodnik Trendy 2019 – co to takiego?

Wczorajszy dzień przyniósł wiele emocji – nie tylko ruszyły w świat pierwsze paczki z Zestawem Panny Młodej, ale miał premierę cyfrowy przewodnik Trendy 2019. Pakowania było co niemiara, autografy powpisywałam od razu hurtowo i nie mogę się doczekać, aż zestawy trafią do swoich właścicielek! Jeśli jesteś ciekawa co dokładnie znajduje się w zestawie, zerknij tutaj, a niżej możesz przyjrzeć się Trendom 2019.

Teraz każda czytelniczka, która złoży zamówienie (dotyczy to też Zestawu z Książką i Zestawu Cyfrowego też) otrzyma dostęp do tego przewodnika. Uważam, że stanowi idealne uzupełnienie poradnika “Zaplanuj wymarzone wesele” – dzięki książce sprawnie zaplanujesz dokładnie takie wesele, o jakim zawsze marzyłaś, a przewodnik Trendy 2019 pomoże ci w znalezieniu inspiracji i doszlifowaniu szczegółów w najmodniejszy sposób.

Trendy 2019 to zbiór najnowszych mód, które będą rządzić rynkiem ślubnym i gustami panien młodych w następnym sezonie. W większości przypadków sprawdza się stara zasada, czyli nadchodzi moda na zupełne zaprzeczenie tego, co było (np. jakiś czas temu modne były suknie bez ramiączek, a teraz trwa moda na kreacje z długim rękawem), ale niektóre tendencje są co najmniej zaskakujące. Zależało mi, aby opisać trendy popularne w Polsce, bo mód światowych jest wiele, ale często nijak się mają do naszej rodzimej rzeczywistości.

 

Przewodnik podzielony jest na rozdziały dotyczące strojów ślubnych, stylu wesela, dekoracji i menu. Muszę przyznać, że większość trendów na następny rok wygląda rewelacyjnie, niektóre są dosyć odważne, a niektórych nie do końca rozumiem. Jestem bardzo ciekawa, na które znajdzie się miejsce na waszych weselach! A o których za rok nie będziemy już pamiętać… ;)

 

Dostęp do cyfrowego przewodnika gwarantowany jest każdej czytelniczce, również tym, które zamówiły “Zaplanuj wymarzone wesele” przed premierą Trendów 2019. Wystarczy wejść do działu Dodatki – instrukcja znajduje się na ostatniej stronie książki!

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *