Różowa suknia ślubna

Różowa suknia ślubna wydaje się stereotypowym marzeniem każdej dziewczynki. Spróbujmy na chwilę przymknąć oko  na ten krzywdzący sposób myślenia, zwłaszcza, że… naprawdę istnieją dorosłe kobiety, które chcą iść do ślubu w różu. I od razu trafiają na niedowierzające spojrzenia krewnych, nerwowy śmiech koleżanek i pełne politowanie pukanie w głowę narzeczonego. O co chodzi z tym różowym? W końcu kolor jak kolor, prawda?!

Jednak różowy nacechowany jest szczególnym przekazem. Przez jednoznaczne skojarzenie z małymi dziewczynkami oznacza pewnego rodzaju infantylność i brak dojrzałości. Zresztą, co ci będę tłumaczyć, jeśli uwielbiasz różowy, dobrze wiesz, jak reagują ludzie. Zwykle na hasło „różowa suknia ślubna” wszyscy mają przed oczami coś w tym stylu:

Organza-al-Ahmar

Organza-al-Ahmar

Czy więc istnieje sposób, aby dotrzeć do ołtarza w otoczeniu ulubionego koloru? Jasne! W dodatku nie jeden. Spróbuj zastosować kilka sztuczek, dzięki którym twoja kreacja nie będzie się kojarzyć ze spełnionym marzeniem ośmiolatki.

1. Wybierz pudrowy róż. I tak dużo bardziej pasuje do ślubnej kreacji! Delikatny róż to kolor niezwykle romantyczny i dla naprawdę nielicznych panien młodych okazuje się nie twarzowy. Postaw na pastele, a zajdziesz dużo dalej!

różowa suknia ślubna

sortra.com

white-by-vera-wang-wedding-dress-spring-2012-bridal-gowns-vw351112__full

onewed.com

oscar-de-la-renta-bridal-2012-collection-wedding-dress-trend-2012-textured-wedding-dress-stapless-ball-gown-pink-wedding-dress-bridal-couture-wedding-party-blog__full jessica-biel-bridal-gown-lookalikes-alita-graham-pink-wedding-dress-zuhair-murad__full

best-wedding-dress13

sorta.com

2. Pomyśl o efekcie ombre! Trend pięknie rozpoczęty przez Gwen Stefani. Jeżeli poprzednia propozycja wypada jakoś blado (ha, ha), swoją ulubioną fuksję zaznacz u dołu kreacji. Kolor będzie się wydawał jedynie dodatkiem, a  jak by nie patrzeć suknia w większości będzie biała.

różowa suknia ślubna

pinkypink.org

pink-ombre-bridal-gown

pinkypink.org

pink-ombre-mermaid-wedding-dress

pinkypink.org

IMG_8818editweb_1024x1024

home.lauren-elainedesigns.com

3. Zdecyduj się na nowoczesny krój! I nie musi to być od razu kusa sukienka z prześwitującymi wstawkami. Pożegnaj się z falbaniastymi spódnicami, marszczeniami i kokardkami i postaw na kroje bliższe figurze, w których po prostu będziesz wyglądała dojrzalej. Taka różowa suknia ślubna nikomu nie skojarzy się z przedszkolem!

24c30b2a113e1afb5739701ab26698ff-opt-resp600v-2

zuhairmurad.com

Beaded-Gorgeous-Chic-Wedding-Dress-Picture-in-Modern-Look-from-Marchesa

goeaswedding.com

0ae838ee5c7508bef3843efc3579071e

insidewedding.com

11025f06960f98f9502c22ccddd50f38

modwedding.com

modern-pale-pink-wedding-dress-fresh-at-cocktail-dresses-design-gallery

oldaugutus.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *