Ślub w stylu Harry’ego Pottera

Raz jeszcze wróćmy do tematu fanowskich ślubów. Czy to ulubiona książka, film czy serial – dla niektórych młodych par w dniu ślubu nie może zabraknąć tych najbliższych sercu motywów. Zerknijmy na ślub w stylu Harry’ego Pottera; zobaczycie, że wyjątkowy efekt można osiągnąć dobrym pomysłem, a nie koniecznie ciężką pracą.

ślub w stylu Harry'ego Pottera

Oczywiście do tego konkretnego wesela trzeba się było przygotować i narzeczeni poświęcili na planowanie dwa lata. Ale to drobne detale i szczegóły, na które w pierwszej kolejności nie zwraca się większej uwagi, zaważyły na sukcesie całego powodzenia – trudno nie poczuć się jak w Hogwarcie! Jeśli też planujesz ślub związany konkretnym światem pamiętaj, że najlepsze dekoracje wcale nie wykorzystują motywu w dosłownych sposób. Na zdjęciach nigdzie nie pojawia się twarz żadnego z bohaterów filmu, a jednak od razu wiadomo o co chodziło młodej parze. Pójdź w stronę luźnych skojarzeń: podróż do Hogwartu=walizki, czas w szkole=Quidditch, czarodzieje=różdżki. Wszystko dobrane bezbłędnie, za to bez zdjęć Daniela Radcliffe’a.

1462483543-syn-hbu-1462477722-hp5

Tym, co skradło moje serce jest pomysł na upominek dla gości. Jest to przedmiot wielu dyskusji, każda panna młoda chciałaby być oryginalna, zachowując przy tym umiar i nie wydając pieniędzy. Uważam, że ten pomysł jest po prostu genialny, bo z czym kojarzy się ślub w stylu Harry’ego Pottera? Nie z błyskawicą, błyskawica by tu nie przeszła. Ze Złotym Zniczem! A dzięki pomysłowości panny młodej każdy może wziąć do domu swój własny, najprawdziwszy w świecie Złoty Znicz!

1462483545-syn-hbu-1462478052-hp11

Nie musisz go ze sobą zabierać, możesz go też zjeść na miejscu, bo jest to cukierek fererrro z doczepionymi skrzydełkami. Podziwiam i pochwalam, o to właśnie chodzi w pomysłach DIY – dobrym pomysł, tanie składniki i szybkie wykonanie. No i oczywiście świetny efekt!

1462483551-syn-hbu-1462478627-hp7

Do swojego ślubu nie musisz wszystkiego przygotowywać sama, ale jeśli jesteś równie ambitne jak ta panna młoda, pamiętaj, aby mądrze wykorzystać swoją energię. Złote Znicze na pewno zwrócą uwagę, ale jeśli spróbujesz własnoręcznie wypisać przygotowane dla każdego z gości menu, jest spora szansa, że nikt tego nawet nie zauważy. Najważniejsza jest równowaga!

Więcej zdjęć z tego wesela znajdziesz na stronie House Beautiful.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *