Ślubne hasztagi – warto czy nie?

Ślubne hasztagi to chyba jeden z lepszy przykładów na to, w jaki sposób technologia wkrada się w szeroko pojęte weselne tematy. Jasne, że nowoczesne planowanie jest po prostu łatwiejsze – i dzięki komórkom, i rozbudowanym tabelkom mieszczącym się z jednym pliku i internetowi po brzegi wypełnionemu propozycjami trendów oraz telefonami do usługodawców. Hasztagi jednak nie pomagają w planowaniu i nie ułatwiają przygotowań. Czy jest więc na nie miejsce w weselnym zamieszaniu?

hasztagi ślubne

Oczywiście ślubne hasztagi to gratka głównie dla użytkowników Instagrama. Poza nim twoje oznaczenia nie mają za wiele sensu. A jeśli wraz ze znajomymi całymi dniami możesz przeglądać zdjęcia i traktujecie Instagram jak główne źródło wiedzy o świecie – nie ma co się wahać.

ST_Instagram_Your_Wedding_1

Ślubne hasztagi są o tyle wygodne, że w sekundę wychwytują zdjęcia zrobione właśnie w tym szczególnym dniu właśnie tym wyjątkowym, najbliższym osobom. Państwo młodzi mają tyle na głowie i są tak rozchwytywani, że mogą nie zdawać sobie sprawy z wielu wydarzeń, dopóki ktoś im nie zda relacji następnego dnia. A nie istnieją przecież lepsze dowody niż relacja zdjęciowa. Goście i tak na każdym weselu zmieniają się w paparazzi-amatorów, wykorzystaj więc ich zapał! Poczują się wyróżnieni, mogąc dołożyć swoje cegiełki do ślubnego albumu, a ty zyskasz alternatywną fotorelację z najważniejszych wydarzeń – dużo bardziej serdeczną i osobistą.

hasztagi ślubne

Jeśli więc nadal się wahasz, najwyższa pora przestać. Przejrzyj ślubne hasztagi i wybierz coś, co będzie zgrabnie brzmieć w połączeniu z waszym wspólnym nazwiskiem. I nie zapomnij poinformować gości i całej akcji – użyj rozstawionych na sali weselnej ramek lub wpisz hasztag od razu w zaproszeniu. Nie trać czasu, bo może się okazać, że największym wyzwaniem całego przedsięwzięcia jest znalezienie hasła, które jeszcze nie jest zajęte ;) Czekam na fotorelację!

Zdjęcia pochodzą z Arpeggio Weddings, Something Tourquoise, The Knot, Wesele po podlasku.

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *