Ślubne Trendy: ślubna moda w 2018

Dla wszystkich panien młodych planujących wesele marzeń na rok 2018 nastąpił okres wzmożonej pracy. To, czym zajmiecie się teraz przyniesie rezultaty w przyszłym roku, warto więc jesień i zimę poświęcić na naprawdę solidne przygotowania, aby nic a nic was nie zaskoczyło. Przed wami jedno z najprzyjemniejszych zadań – wybieranie sukni ślubnej! Wiem, że bywa dużo bardziej stresujące i angażujące niż można by się spodziewać, ale również tutaj kluczem jest planowanie zawczasu. I na scenę wchodzi ślubna moda w 2018.

Czy wiecie już, o jakiej sukni marzycie? Znacie swoją figurę na tyle, aby wybrać idealnie schlebiający jej krój? Czy może nadal szukacie inspiracji? Jeśli zależy wam, aby być na bieżąco, na pewno warto zastanowić się nad tym, jak będzie wyglądała ślubna moda w 2018 roku. Bo to przecież już za chwilę!

Przygotowałam dla was mocno subiektywne zestawienie najciekawszych trendów na przyszły sezon. Bridal Fashion Week już za nami, projektanci zaprezentowali swoje pomysły, a nam pozostaje wybrać najlepsze propozycje. Oto najciekawsze trendy, w które będzie obfitować ślubna moda w 2018 roku:

  1. Różowe i niebieskie suknie ślubne, czyli odrobina koloru w tym wyjątkowym dniu

 

2. Spodnie zamiast spódnicy – trend z zeszłego roku trwa nadal!

3. Peleryny dla księżniczki, czyli niepraktyczne, ale zwracające uwagę okrycia.

4. Odczepiane rękawy dla wyjątkowego efektu bez ramiączek.

5. Krótsze sukienki na mniej formalne śluby i mniejsze przyjęcia.

Zdjęcia pochodzą ze strony The Knot i Brides.com.

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *