Sukienka ślubna z sieciówki

Ślub zbliża się wielkimi krokami, nawet jeśli zostało do niego jeszcze parę miesięcy. Łapiesz się na tym, że budżet ślubny nie ma już nic wspólnego z początkową rozpiską, a wydatki rosną w zastraszającym tempie… przy czym nie kupiłaś nawet połowy rzeczy. Ślub i wesele zawsze kosztują więcej niż mogłoby się wydawać, bez względu na to czy planujesz wydać 50 000 czy 5 000 złotych. Jeżeli zaczynasz szukać sposobów na oszczędzenie pieniędzy, niezawodną metodą jest tańsza sukienka ślubna.

Pomyśl o tym ile oszczędzisz na zaproszeniach tańszych o 40 gr za sztukę – pewnie ok. 100 zł. A jeśli wybierzesz sukienkę tańszą o 1/4? No właśnie – wtedy dopiero to się opłaca. Wiadomo, że każda panna młoda przywiązuje wagę do swojego wyglądu. Jeśli więc szukasz tanich sukienek na nieco mniej formalny ślub (nie wszystkie pasują do uroczystej ceremonii w katedrze), zastanów się, czy odpowiedzią na twoje rozterki nie jest sukienka ślubna z sieciówki.

Zawsze znajdzie się coś dla panien młodych kochających styl boho, proste, ascetyczne linie kroju lub romantyczne falbanki. Jeśli nie przywiązujesz wagi do wartości sukienki, ślub uważasz raczej za formalność niż przyjemność, a gości udało ci się zgromadzić dosłownie 20 – sukienka ślubna z sieciówki jest dla ciebie. Poniżej znajdziesz moje propozycje na sezon 2016. Jeśli uważasz, że czegoś zabrakło, pisz w komentarzach. A najlepiej poświęć jeden weekend na samodzielne poszukiwania! Nigdy nie wiesz, gdzie czeka ta idealna kreacja. Może w najbliższym centrum handlowym?

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Comments 1

  1. Pingback: Podsumowanie 2016: najlepsze wpisy ślubne - Weselne Przypadki – Justyna Kościelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *