Suknie ślubne Galia Lahav

Dziewczyny, po ostatniej krwawej sesji zdjęciowej (jeśli nie widziałyście, a czujecie się tym określeniem zaciekawione, to proszę bardzo) czas na coś dużo bardziej pogodnego i inspirującego. Nie od dziś wiadomo, że suknie ślubne Galia Lahav projektuje naprawdę bajkowe, czas więc, aby zagościły i na tym blogu.

snow-white-front

Le Reves Bohemiens

O inspiracji piszę dlatego, że – kubeł zimnej wody – naprawdę trudno je będzie którejkolwiek z nas zdobyć. Określenie haute couture poza pokazami mody oznacza, że suknie robione są na zamówienie i dopasowywane specjalnie do wymiarów i upodobań klientki. Oczywiście to ostatnie dotyczy większości pozostałych sukien ślubnych, ale to jednak trochę co innego. Najlepsze materiały, najcenniejsze ozdoby i najbardziej precyzyjna ręczna robota decydują też oczywiście o cenie – ok. 5 – 15 000 dolarów. Póki co zostaje nam więc podziwianie zdjęć!

Suknie ślubne Galia Lahav

Les Reves Bohemiens

Przyjrzyjcie się dokładnie każdej sukience, bo naprawdę warto! Z daleka robią naprawdę duże wrażenie, wyglądają jak kreacje, które łatwo naszkicować, ale trudniej te szkice przenieść do rzeczywistości – a jednak się udało! Zobaczcie jak różnorodne wzory zdobią każdą kreację, jakie dopracowane są rękawy i dekolty, jak płynnie zmienia się krój przy każdej falbanie i zakładce. Suknie ślubne Galia Lahav to prawdziwa uczta dla wzroku!

blossom-belle

Les Reves Bohemiens

Mi najbardziej spodobały się jej dwie mini-kolekcje – Ivory Tower i Les Reves Bohemiens. Z jednej strony bardzo się różnią, z drugiej w każdej kreacji widać tą samą precyzję i dbałość o szczegóły. I iście teatralną ekstrawagancję!

1606-delphine-f

Ivory Tower

Więcej zdjęć (i filmików!) znajdziecie na oficjalnej stronie Galii Lahav.

1603-elizabeth-b-train

Ivory Tower

I na osłodę oczywiście zamek godny prawdziwej księżniczki! :)

1602-juliana-b-train

Ivory Tower

Szczególnie przyjemnie zaskoczyło mnie to, że suknie ślubne Galia Lahav już gościły na blogu, choć o tym nie wiedziałam! No dobrze – była to jedna suknia – oskarowa kreacji Sereny Williams, którą się tak zachwycałam na początku roku. Dla przypomnienia, zdjęcie poniżej. Nadal uważam, że wyglądała w niej olśniewająco!

51983698 Celebrities attend the 2016 Vanity Fair Oscar Party hosted By Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 28, 2016 in Beverly Hills, California. Celebrities attend the 2016 Vanity Fair Oscar Party hosted By Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 28, 2016 in Beverly Hills, California. Pictured: Serena Williams FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (310) 505-9876 RESTRICTIONS APPLY: NO FRANCE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *