suknie ślubne paolo sebastian

Suknie ślubne Paolo Sebastian

Pokazy mody upstrzone są modelkami ubranymi w kreacje, które rzadko pasują do życia zwykłego śmiertelnika. Projekty Paolo Sebastiana nie odbiegają od tej zasady – wyglądają jak kostiumy ze świata baśni!

Jego stroje kojarzą mi się z kostiumami tworzonymi przez Coleen Atwood, zwłaszcza tymi z filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Są bardzo oryginalne i oddają specyficzny nastrój. Panna młoda, która wybierze kreację z jego kolekcji na pewno zrobi wrażenie!

paolo sebastian suknie

Powyższy projekt jest chyba najbliższy klasycznemu skojarzeniu z hasłem “suknia ślubna”. Dalej robi się tylko ciekawiej!

paolo sebastian suknie

Same spójrzcie na tę suknię! Na tę pelerynę! Całość jest po prostu przepiękna, a skojarzenia z królewskim ślubem (czy to tym bardziej współczesnym czy raczej historycznym) jak najbardziej na miejscu!

suknie ślubne paolo sebastian

Powyższa suknia to moja ulubiona, jest niesamowita! Nie wiem czy są to pióra, czy już skrzydła, ciężko oprzeć się wrażeniu, że modelka w każdej chwili może zamienić się w ptaka. Taką suknię mogłaby nosić Odetta w fabularnej wersji Jeziora Łabędziego! Albo ja na wieczorny spacer ;) Uważam, że jest po prostu nieziemska!

paolo sebastian suknie ślubne

Powstały też oczywiście suknie nieco bardziej odsłaniające wdzięki panny młodej. Moją uwagę zwracają różowe haftowane ptaki – Paolo Sebastian sprawia, że to detale grają główną rolę!

paolo sebastian suknia

I suknia, z której trochę wyśmiewałam się na FB. Wiem, że w wersji użytkowej na pewno będzie miała halkę, ale i tak bawi mnie wizja wirującej w tańcu szczęśliwej posiadaczki. Albo po prostu pochylającej się do podpisania dokumentów ;)

Jeśli jeszcze nie zakochałyście się w jego pracach, koniecznie zajrzyjcie na jego stronę – stamtąd pochodzą wszystkie zdjęcia, a sukien jest przecież znacznie więcej! I to z możliwością dokładnego przyjrzenia się detalom – moim zdaniem są naprawdę wyjątkowe!

Projektenta poznałam dzięki Kasi z Revo Events – dzięki, dzięki, dzięki!

Więcej tekstów:

Sesja ślubna a rzeczywistość Jeśli szykujesz się do ślubu dobrze wiesz, że z każdej strony wydają się otaczać cię ślubne inspiracje. Wystarczy oryginalna fryzura koleżanki albo ci...
Czerwony dywan i białe suknie – Oskary 2016. Największa noc filmowych osiągnięć i modowych zachwytów za nami! Oskary są jedną z najbardziej formalnych imprez, głównie przez prestiż rozdawanych na...
#TBT – Ślub Madonny Dziewczyny, dziś wielka gratka dla miłośniczek mody ślubnej, stylu retro, pięknej biżuterii, a jako wisienka na torcie – kultury pop. Chodzi mi oczywi...
Różowa suknia ślubna Różowa suknia ślubna wydaje się stereotypowym marzeniem każdej dziewczynki. Spróbujmy na chwilę przymknąć oko  na ten krzywdzący sposób myślenia, zwła...

Comments 1

  1. Pingback: Suknie Paolo Sebastiana 2018 - Weselne Przypadki – Justyna Kościelska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *