tort weselny DIY

DIY – Dekoracja Tortu Weselnego

W dzisiejszej serii Zrób To Sama główną rolę gra tort weselny i jego eleganckie przybranie. 

Połączenie tortu weselnego i idei DIY może przynieść nieoczekiwane efekty. W żadnym wypadku nie zachęcam do samodzielnego pieczenia tortu! Nie twierdzę, że nie dasz rady – co to dla ciebie, tort dla 100 osób! Po prostu przed ślubem trzeba dopilnować tylu rzeczy i tak wiele z nich może dostarczyć dodatkowych nerwów i kryzysów, że nie warto brać na swoje barki upieczenia we własnej kuchni podobnego monstrum. A potem jeszcze trzymania w lodówce, przetransportowania na miejsce i martwienia się jego smakiem. Ale dekoracje? Dekoracje, to co innego!

tort weselny DIY

Założenie jest proste – bogato zdobiony tort weselny jest drogi, a w każdym z przypadków to właśnie wygląd (nawet smak jest tu na drugim miejscu) ma największe znaczenie. Pasować do stylu wesela musi nie tylko kolorami, ale rodzajem ozdób; inne wrażenie stworzą geometryczne wzory, a inne różnokolorowe kwiaty. Bez tych wszystkich dodatków ciasto wygląda co najmniej skromnie i raczej nie rzuca się w oczy.

tort weselny DIY

Nasz dzisiejszy bohater nie wystarczyłby oczywiście dla 200 osób, ale na niewielkie wesela pasowałby idealnie! Poza tym skala zależy tylko od ciebie, tu chodzi o sam pomysł. Kupujesz najzwyklejsze ciasto i tworzysz piękną kwiatową kompozycję, która sprawia, że całość wygląda artystycznie, imponująco i profesjonalnie. A jeśli idziesz w stronę stylu boho, ten ostatni epitet nie jest obowiązkowy.

tort weselny DIY

Trik? Kwiaty! Nie są prawdziwe – użyto zrobionych z jedwabiu zamienników. Na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią, prawda? Sztuczne kwiaty łatwiej jest znaleźć i zamówić, mogą czekać na swój wielki dzień kilka tygodni i na pewno nie zwiędną, no i da się ich użyć parę razy. Bo po wszystkim można je chyba oczyścić i zachować na następną okazję, nie?

final1

Jeśli więc szukasz ślubnych oszczędności, uważam ten pomysł za godny spróbowania. Nie zajmuje dużo czasu, nie kosztuje dużo pieniędzy, a efekt jest piękny! Dziewczyny – do dzieła!

Jeśli zdobyć szczegółowe tortowe informacje, zajrzyjcie koniecznie na stronę pomysłodawców, czyli Green Wedding Shoes.

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *