james bond ślub

W poszukiwaniu inspiracji, czyli Bond się żeni!

Nie martwcie się, nie zamierzam zdradzać fabuły nowego filmu. Dziś zostajemy przy szaleństwie popełnionym przez Bonda (i scenarzystów) we W tajnej służbie jej królewskiej mości z 1969 roku.

Do kin tydzień temu wszedł film SPECTRE, może już część z Was miała okazję go zobaczyć. Wbrew pozorom Bond i małżeństwo jednak w jakiś sposób się łączą, a to za sprawą roli George’a Lazenby, który odegrał agenta 007 jeden jedyny raz i od razu pomknął na ślubny kobierzec. Oczywiście Bond-monogamista absolutnie nie pasuje do natury serii, więc wybranka zginęła w drodze na podróż poślubną – samej podróży nie doczekała.

ślub jamesa bonda

http://forum.santabanta.com

Nie wiem jaki był zamysł tego małżeństwa, szczerze mówiąc umknęła mi gdzieś główna myśl napędzająca cały film, ale fakt faktem, że tajny agent skończył jako wdowiec. Wcześniej jednak szczerze zakochany (nie wierzę, że piszę te słowa) podziwiał kreację ukochanej. A ta odpowiadała wszelkim trendom końca lat 60. Ażurowa, odważna, a przede wszystkim nie była suknią. Dziesiątki małych kwiatków tworzyły tak modny obecnie kombinezon! W sam raz dla przebojowej panny młodej, której udało się usidlić podrywacza stulecia. Cóż, kreacja jej szczęścia nie przyniosła, ale do historii przeszła i tak.

ślub jamesa bonda

http://blog.lily-liste.com

 

ślub jamesa bonda

http://www.dailymail.co.uk

ślub jamesa bonda

https://marciokenobi.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *