Wianki dla panny młodej

Wianki ślubne były hitem ostatnich sezonów. Jeśli twoja miłość do tych uroczych kwietnych plecionek jeszcze nie minęła, teraz jest pora, aby wybrać najpiękniejszy wzór!

We wtorek pisałam o sposobie na własnoręczne wykonanie ślubnego wianka. Taki prosty sposób DIY na dość bazową kreację. Potem próbowałam policzyć ile różnych kreacji wiankowych można stworzyć i – dobrze się domyślacie – wyszło mi, że w sumie nie ma ograniczeń. Wianki ślubne mogą być małe, duże, wielokolorowe, krzykliwe, stonowane, romantyczne, przebojowe, eleganckie lub boho. Oczywiście wszystko zależy od twojego wyboru, ale bez względu na wybrany przez ciebie styl i temat przewodni wesela, jest spora szansa, że znajdzie się na nim miejsce dla korony z kwiatów. Obejrzyj poniższe wianki i zobacz jak bardzo są różnorodne – a potem ruszaj pleść!

facypantswedding.com

facypantswedding.com

wianek ślub

bridebox.com

wianek panna młoda

brides.com

wianek panna młoda

glitterinc.com

wianek ślub

calierose.com

wianek panna młoda

bridebox.com

wianek panna młoda

usmarriage.com

wianek ślub

http://www.rossharvey.com

wianek panna młoda

amazingpict.com

wianek ślub

etsy.com

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Comments 1

  1. Pingback: Fryzury ślubne na lato – minimalistyczne ozdoby - Weselne Przypadki – Justyna Kościelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *