ślub władca pierścieni

Władca Pierścieni: Ślub Króla

Uwielbiasz Tolkiena, a największym twoim marzeniem jest suknia ślubna, która przebije kreację Arweny? Gdyby tylko finanse pozwalały na urzeczywistnienie wszystkich fanowskich planów…

Przyznaję się bez bicia – dzisiejszy post to zbiór wizualnych inspiracji, bez pomysłu jak skopiować je za ułamek ceny, ani sposobu na przeniesienie ich na rodzimy grunt. Nie twierdzę, że jest to nierealne, ale czekam na śmiałka, który spróbuje powtórzyć poniższe szaleństwo. Obiecuję, obiecuję, obiecuję, że kiedyś jeszcze dodam osiągalną dla każdego ślubną interpretację motywów książkowych! A tymczasem…

ślub Władca Pierścieni

W 2013 roku Sean Parker (tak, tak, ten od Napstera, sportretowany w filmie przez Justina Timberlake’a) zdecydował się stanąć na ślubnym kobiercu i postanowił w ceremonię wpleść ukochane od dzieciństwa motywy. Czyli garść Władcy Pierścieni i szczypta Disneya. I tona pieniędzy.

ślub władca pierścieni

Cała aranżacja jest cudownie magiczna, trzeba przyznać, że bezbłędnie kojarzy się z baśniowym światem i nikt chyba nie pogardziłby zaproszeniem na takie przyjęcie. Ja bym nie pogardziła.

ślub władca pierścieni

Nie mylicie się, że to wszystko zostało przygotowana na jeden wieczór. Poza oczywistym przepychem, aranżacja tworzy naprawdę przytulny, niemalże swojski klimat. W sumie urządzone jest lepiej niż moje mieszkanie… Przygnębiająca myśl.

ślub władca pierścieni

Nie masz ochoty przejść się taką alejką? Para młoda zatrudniła oczywiście profesjonalistów do urzeczywistnienia swojej wizji, stąd  tak spektakularny efekt. Wśród pomysłów pana młodego, jak na dojrzałego mężczyznę przystało, było między innymi zaśpiewanie wybrance piosenki z… Małej Syrenki. Spuszczamy zasłonę milczenia [ZASŁONA MILCZENIA].

ślub Władca Pierścieni

Tak całość wyglądała z perspektywy młodej pary. Zwróćcie uwagę na gości – mają na sobie specjalnie na tę okazję uszyte stroje. A kto projektował? Oczywiście Ngila Dickson, ta sama, której Władca Pierścieni zawdzięcza Oscary za kostiumy.

ślub Władca Pierścieni

Kreacja panny młodej ogromnie mi się podoba. Uważam, że faktycznie nie powstydziłyby się jej bohaterki filmów. Narzeczona wygląda jak królowa elfów, a suknia pasuje jej pod każdym względem. Urzekł mnie też bukiet ślubny, który jest dowodem na to, że mniej często znaczy więcej. Wyobrażacie sobie spływającą kaskadę kwiatów przy tak strojnej sukience?

ślub władca pierścieni

BONUS: córeczka oglądająca ślub rodziców (to ta mniejsza). Nie wiem co ma na sobie, ale wygląda jak puchaty kwiatek, zerwany specjalnie na tę okazję.

Sean Parker zaprzecza, jakoby urzeczywistnienie świata, który opisuje Władca Pierścieni kosztowało równe 10 milionów dolarów. Spotkał się z ogromną falą krytyki, po tym jak zwykli śmiertelnicy zobaczyli wszystkie zdjęcia i poznali szczegóły ceremonii. Nie da się ukryć, że za mało jest we wszystkim inspiracji, a za wiele spełnionych fantazji piętnastolatki. No cóż, na pewno nie można im zarzucić, że wstydzą się bogactwa. Przyznaj jednak szczerze, czy gdyby narzeczony zaproponował, nie chciałabyś, aby tak właśnie wyglądał twój ślub? Nie poddałabyś się wizji najsłynniejszych specjalistów na świecie? Nie chciałabyś, aby wasz ślubny portret wyglądał TAK:

ślub władca pierścieni

No właśnie, no właśnie. ;)

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Vanity Fair – jest ich tam jeszcze więcej!

Umów się ze mną na konsultacje

Chcesz uniknąć błędów podczas przygotowań do wesela, oszczędzić czas i pieniądze? Napisz mi wiadomość ze szczegółami swoich rozterek i spotkajmy się, abym mogła przedstawić Ci rozwiązania. Dołącz do grona zrelaksowanych, uśmiechniętych panien młodych!

Napisz do mnie maila na justyna@koscielska.pl skorzystaj z formularza poniżej albo dowiedz się więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *